Cumhurbaşkanı Erdoğan: 13 Bin 165 Kişi Gözaltında Hesap Veriyor

admin     07-24-16     Türkiye     Cumhurbaşkanı Erdoğan: 13 Bin 165 Kişi Gözaltında Hesap Veriyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan demokrasi nöbeti için meydanları dolduran milyonlarca vatandaşa seslendi. Erdoğan, darbe girişimiyle ilgili 13 bin 165 kişinin gözaltında olduğunu açıkladı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, video mesaj yöntemiyle Türkiye’nin farklı şehirlerindeki meydanlarda demokrasi nöbeti için toplanan vatandaşlara seslendi. Darbe girişimine karşı durdukları için millete teşekkür eden Erdoğan, gözaltında olanların son rakamlarını vatandaşlarla paylaştı.

“HER YIL 15 TEMMUZDA ONLARI YAD EDECEĞİZ”

İşte konuşmasından satırbaşları;
Meydanları dolduran tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. 15 Temmuz gecesi 246 kardeşimiz şehit oldu. Şehitlerimiz ve gazilerimiz 15 Temmuz gecesi cesaretleriyle tarih yazdılar. Hiç şüphesiz şehitlerimiz kalplerimizdeki mümtaz yerlerini daima muhafaza edeceklerdir. Bundan böyle her yıl 15 Temmuz gününde onlar yad edeceğiz. Milletimiz 710 yıl önce Söğüt’te, 563 yıl önce İstanbul’da olduğu gibi Anadolu topraklarını istikbali olarak gördüğünü yine tüm dünyaya kanıtlamıştır.

“BU DARBE GİRİŞİMİ AYNI ZAMANDA TSK’YA YAPILMIŞTIR”

Bu meydan okumayı sadece şu ve bu kesim değil milletimizin tamamı yapmıştır. Bu mücadeleyi destekleyen tüm siyasi partilere ve onlara oy veren tüm vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Milletimizin tavrı tarihi bir meydan okumadır. 15 Temmuz gecesi milletimiz tüm farklılıkları geride bıraktı. 15 Temmuz akşamı harekete geçenler ertesi gün akşam olmadan milletimiz tarafından hüsrana uğratılmıştır. Şimdi çalışma zamanı.
Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştıracağız. 2053, 2071 vizyonlarımızı gerçekleştireceğiz. PYD, DAİŞ gibi örgütlerin ve son 3 yılda FETÖ denilen bu örgütün ortaya çıkmasının amacı ülkemizin kutlu yürüyüşünü engellemek isteyenlerin azgın piyonlarıdır. Ama onlar bir kez daha bozguna uğradı. Her fırsatta ülkemizin önünü kesmeye çalışıyorlar. Bu darbe girişimi aynı zamanda TSK’ya da yapılmıştır. Bizlere zaferi nasip eden Rabbimize hamd olsun. Allah sizlerden razı olsun.

“13 BİN 165 KİŞİ GÖZALTINDA, 123’Ü GENERAL 5 BİN 863 KİŞİ TUTUKLANDI”

Meydanları darbecilere bırakmadınız. 13 bin 165 kişi gözaltında hesap veriyorlar. 123’ü general 5 bin 863 kişi tutuklandı. FETÖ’ye mensup kamu görevlilerinin ilişiği kesiliyor. Bu devlet kendisine silah çekene, vatandaşına kurşun sıkana hakettiği cezayı verecek kudrete sahiptir. Şehitlerimizin kanı asla yerde kalmayacak. Ekonomimiz istikrar içinde işleyişini sürdürüyor. Not indirimi için kimseyi ikna edecek gerekçeleri yoktur. Mali disiplinden taviz yok. Yatırımlarımız aynı kararlılıklar devam edecek. Operasyon başarı ile sürdürülmektedir. Bir olunuz, iri olunuz, kardeş olunuz, hep birlikte Türkiye olunuz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

    Maverick

    I have always said coupons aren’t worth my time. The time that is involved is crazy. Some coupons are great, but I wodn;l&#8217ut try digging around just to find them.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?